Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Leśnictwo Papiernia

Paweł Wiśniewski kom. 600 018 904 Podleśniczy Arkadiusz Kaźmierczak tel. 600 018 909

Tłucznia 1

64-140 Włoszakowice

tel. 65 5370 054

email: pawel.wisniewski@poznan.lasy.gov.pl

arkadiusz.kazmierczak@poznan.lasy.gov.pl

Leśnictwo Koczury

Jarosław Bączyk kom.600 018 902 Podleśniczy Andrzej Klemenski kom.600 018 901

Koczury 1

64-140 Włoszakowice

tel. 65 5370 052

email: jaroslaw.baczyk@poznan.lasy.gov.pl

andrzej.klemenski@poznan.lasy.gov.pl

Leśnictwo Krzyżowiec

Robert Wypych kom. 600 018 903 Podleśniczy Bartłomiej Franczak

Krzyżowiec 1

64-140 Włoszakowice

tel. 65 5370 051

email: robert.wypych@poznan.lasy.gov.pl

bartlomiej.franczak@poznan.lasy.gov.pl

Leśnictwo Krzycko

Stanisław Bartosz kom. 600 018 905 Podleśniczy Roman Sobkowiak kom. 694 491 073

ul. Szkolna 23a

64-117 Krzycko

tel. 65 5331 589

email: stanislaw.bartosz@poznan.lasy.gov.pl

roman.sobkowiak@poznan.lasy.gov.pl

Leśnictwo Niechłód

Wojciech Zajączkowski kom. 600 018 906 Podleśniczy Michał Milkowski kom. 664 762 634

Niechłód 4

64-114 Święciechowa

tel. 65 5330 438

email: wojciech.zajaczkowski@poznan.lasy.gov.pl

michal.milkowski@poznan.lasy.gov.pl

Leśnictwo Hetmanice

Jan Śliwa kom. 600 018 908 Podleśniczy Michał Wawrzyniak kom.694 491 068

Nowe Ogrody 1a

67-400 Wschowa

tel. 65 5403 370

email: jan.sliwa@poznan.lasy.gov.pl

michal.wawrzyniak@poznan.lasy.gov.pl

Leśnictwo Wilanów

Sylwester Stachowiak kom. 694 491 067 Podleśniczy Michał Szewczyk kom. 600 018 907

Wilanów 1

64-150 Wijewo

tel. 65 5494 002

email: sylwester.stachowiak@poznan.lasy.gov.pl

michal.szewczyk@poznan.lasy.gov.pl

Leśnictwo Mały Bór

Tomasz Urbański kom. 600 018 910 Podleśniczy Mateusz Wiśniewski kom. 668 015 403

Mały Bór 1

67-400 Wschowa

tel. 65 5400 325

email: tomasz.urbanski@poznan.lasy.gov.pl

mateusz.wisniewski@poznan.lasy.gov.pl

Leśnictwo Stare Drzewce

Waldemar Rynkiewicz kom. 600 018 911 Podleśniczy Bartosz Wolniczak kom. 604 584 962

Nowe Drzewce 31

67-407 Szlichtyngowa

tel. 65 5493 124

email: waldemar.rynkiewicz@poznan.lasy.gov.pl

bartosz.wolniczak@poznan.lasy.gov.pl

Leśnictwo Dryżyna

Andrzej Nowicki kom. 600 018 912 Podleśniczy Mateusz Gonera kom. 664 763 290

Dryżyna 19

67-407 Szlichtyngowa

tel. 65 5492 305

email: andrzej.nowicki@poznan.lasy.gov.pl

mateusz.gonera@poznan.lasy.gov.pl

Szkółka leśna

Mariusz Bielarz kom. 694 491 072

Czerlejewo 11

67-406 Siedlnica

tel. 65 5400 030

email: mariusz.bielarz@poznan.lasy.gov.pl

Łowiectwo

Grzegorz Franczak kom. 694 482 170

Mścigniew 1

64-140 Włoszakowice

tel. 65 5370 055

email: grzegorz.franczak@poznan.lasy.gov.pl